Prolesan Pure – recenze, diskuze, zkušenosti

Prolesan Pure – recenze, diskuze, zkušenosti

Předtím, než jsem narazila na produkt Prolesan Pure, domnívala jsem se, že mi v mém boji s nadváhou již naprosto nic nemůže pomoci. Utratila jsem totiž již tisíce za dietology, výživové poradce či dokonce osobní trenéry, kteří mi bohužel nebyli schopni navrhnout cvičení na míru, které bych mohla stíhat při své velmi časově náročné práci a také péči o děti a dva domácí mazlíčky. Popravdě jsem se již za svou postavu opravdu velice styděla a po porodu mého druhého syna se situace s mou postavou ještě více zhoršila. Nedokázala jsem se na sebe ani podívat do zrcadla, nové oblečení jsem si téměř nekupovala, jelikož jsem se nevešla pomalu ani do konfekční velikosti 44 a dovolená u moře, ta nepřipadala vůbec v úvahu. Vzít si na sebe plavky, tak se nejspíše propadnu hanbou do země.

Nejhorším zjištěním, které mi ovšem můj lékař při mé poslední návštěvě potvrdil, byla zvýšená hladina cukru v krvi a také přehnaně velká hodnota cholesterolu v mém těle. Věděla jsem, že pokud tu chci být pro své děti, co možná nejdéle, je třeba mou nadváhu nebrat na lehkou váhu a začít s ní bojovat.

>> Koupit Prolesan PURE můžete na tomto odkazu <<

Nad čím popřemýšlet, před koupí produktu na hubnutí?

Prolesan Pure je přípravek, který se užívá ve formě tablet, jenž je nutné zapít větším množství vody a to zejména z toho důvodu, aby se vaše tělo dostatečně zavodnilo a váš organismus mohl dokonale fungovat. Pokud tedy na vaši váhu nezabírá ani neustále cvičení a vrací se vám vaše kila opět zpět v podobě jo-jo efektu, je ten nejvyšší čas tyto tablety vyzkoušet, pokud vám tedy nevadí jejich pravidelné užívání. Uživatelem těchto tobolek se přitom může stát kdokoliv a to bez ohledu na věk či příčinu své nadváhy. Tobolky jsou totiž naprosto zdravotně nezávadné, a tudíž není třeba se jejich užívání nikterak obávat. Před jejich koupí si tedy zejména uvědomte, zda chcete neustále vyhazovat peníze za výživové poradce, dietology či osobní trenéry, které vás k úspěchu stejně nikdy nedovedou či zda raději zainventujete do produktu, který může snížit vaši konfekční velikost až o několik čísel.

Jak Prolesan Pure funguje?

Přípravek Prolesan Pure je prodáván v maloobchodním prodeji ve formě kapslí, které jak již bylo řečeno, stačí zapít zvýšeným množstvím vody, aby došlo k dobrému zavodnění těla a váš organismus tak mohl správně fungovat. Spalování tuků z vašeho těla posléze bude probíhat naprosto automaticky. Budete se jednoduše věnovat svým rutinním povinnostem, budete pečovat o děti, domácnost, chodit do zaměstnání či jen odpočívat a sledovat televizi a přitom budete hubnout. Zní to až moc jednoduše? Možná ano, ale je tomu skutečně tak. Kúra, kterou budete užívat, navíc bude startovat váš metabolismus tak, že můžete nadobro zapomenout na jojo efekt, který není nikomu příjemný. Nemusíte se přitom trápit hladem, vysadit potraviny, které máte rádi či pít pouze vodu. Během jednoho měsíce můžete zhubnout až neuvěřitelných třicet kilo, což je ohromujíc a také rapidní skok, kterým své okolí jednoznačně velmi překvapíte.

Výhody užívání Prolesanu Pure

Zobrazit větší obrázek

Za Prolesan Pure utratíte tolik, jako byste si každý den kupovali plechovku coca coly. Tudíž rozhodně méně, než za kúry, které vám předepíšou samozvaní dietologové či výživoví poradci, kteří vás budou nutit jíst pouze bio a fit produkty, které nejsou zdravé absolutně v ničem. S Prolesanem Pure ovšem už během jednoho měsíce poznáte změnu, jakou?

 • V prvním týdnu užívání budete ze svých střev vypuzovat usazeniny, které nejsou vašemu organismu nikterak prospěšné. Zbavíte se rovněž toxinů, které vašemu tělu ubližují a nebudete mít ani tak velkou potřebu hladu, jako doposud. V prvním týdnů je možné shodit až neuvěřitelných 5 kg.
 • Ve druhém týdnu užívání o další stupeň snížíte svůj pocit hladu. Přestanou vás trápit chutě na sladké či slané a přestanete v nočních hodinách okupovat vaši ledničku. Zlepší se váš celkový metabolismus a urychlí se i spalování vašich přebytečných kalorií. V druhém týdnu užívání budete mít nejspíše o další 4 kg méně.
 • Ve třetím týdnu užívání vás potěší automatické spalování tuků, které jistě oceníte. Snížíte nejen svou hladinu cukru v krvi, ale také cholesterolu. Překvapí vás další 3 shozené kilogramy.
 • Ve čtvrtém týdnu, ve kterém budete užívat Prolesan Pure začnete pociťovat, že máte energii na rozdávání. Váš metabolismus se nastaví tak, že automaticky zablokuje jo-jo efekt. S radostí na sobě pocítíte další dvě shozená kila.

Díky užívání tohoto přípravku se tak nadobro zbavíte přebytečných kil, což oceníte zejména v nadcházející plavkové sezóně. Užívat přípravek mohou jak ženy, tak i muži, kteří chtějí zatočit se svými kily a neposlouchat další výhružky ze strany manželky, opírající se o jejich „pivní“ břicha a absenci pohybu. Díky tomu, že se díky užívání tobolek Prolesan Pure zbavít přebytečné chuti k jídlu, potěší vás nejen postava snů, nýbrž i ušetřené peníze za kilogramy zbytečného jídla.

Jak přípravek hodnotí uživatelé?

Hodnocení Prolesanu Pure od uživatelů, kteří ho sami užívali je vesměs pozitivní. Ztráta kilogramů byla potvrzena jak u žen, které měli přebytečná kila po porodu, kterých se nemohli za žádných okolností zbavit, tak i u mužů, kteří i přes svou lásku k dobrému jídlu a pití, zhubli o několik desítek kilogramů. Zde jsou některé z nich.

Josef

vážení. Vyjádřím se, protože jsem se mučil s obezitou 7 let. Víte jak to je s chlapem, rád si vypije pivo a sní něco dobrého. Manželka mě celé dny otravovala, abych s tím něco dělal, protože jsem měl vysoký cholesterol a být tlustý není zdravé. Až mi dcera nakonec přivezla ze států tyhle kapsle, tak jsem se rozhodl je vyzkoušet, ať mi dají svatý pokoj. Ale nezměnil jsem životní styl. A shodil jsem 10 kg za 3 týdny, výsledky mám v normě. Takže jsem zdravější a žena do mě neryje.

Ondřej

také jsem již použil Prolesan Pure a hodně mi to pomohlo. Používám to jen dva týdny, ale kalhoty už mi jsou volné. Zkuste to na sobě, protože jsem ještě neviděl negativní názor na tuto metodu hubnutí

Marie

když jsem přišla na tu stránku, nečekala jsem, že si tam přečtu takové zázraky. Musím tu kúru mít. Mám už dost toho hrozného břicha a tlustých stehen. Konečně něco, co funguje!

>> Koupit Prolesan PURE můžete na tomto odkazu <<

Alternativy produktu Prolesan Pure

 • Lipoxal Effect – snižuje pocit hladu, napomáhá nastartovat metabolismus, efektivně spaluje tuky a snižuje hmotnost.
 • ADVANCE Spirulina – napomáhá redukovat váhu, šetrně kontroluje tělesnou hmotnost, zajišťují správnou funkci metabolismu a dodávají uživatelům dostatek kýžené energie.
 • Obezin – vytváří v těle stabilní gelovou substanci, díky které nemá uživatel takový pocit hladu. Díky tomuto rostlinnému přípravku tak můžete méně jíst a tím pádem vhodně hubnout.

Vyzkoušejte Prolesan Pure a užívejte si postavy snů!

Pokud vyzkoušíte produkt Prolesan Pure, rozhodně nebudete litovat. Vaše tělesná hmotnost totiž bude strmě padat směrem dolů a vy se za jeden jediný měsíc rozloučíte s téměř 15 kily. Díky jeho užívání nebudete mít takový pocit hladu a očistíte i své tělo od toxinů, které mu neprospívají.

Koupit PROLESAN PURE můžete ZDE

12 komentářů k Prolesan Pure – recenze, diskuze, zkušenosti

 1. Anna koupila jsem si tuhle kůru a opravdu vyhozené peníze. Vše jsem dodržovala a žádné účinky. Opět jsem naletěla. Má blbost.

 2. Dobrý den, v měsíci květnu jsem obdržela zásilku Prolesan Pure 60 tablet. Vzhledem k tomu, źe v balíčku byl také leták o nutné délce užívání t.j.investice dalších několika tisíc jsem se rozhodla, že zásilku obratem vrátím. Kontaktovala jsem zákaznickou linku, vyplnila reklamační formulář, přiložila neotevřeného balení Prolesan Pure, přiložený dárkový poukaz a zaslala na adresu uvedenou v reklamačním formuláři.
  Dnes je 31.července – nepřišla mi odpověď a už vůbec ne peníze! Tak jsem dnes znovu poslala urgenci na reklamaci
  V případě, že částku kterou jsem uhradila firma nevrátí, obrátim se na Úřad pro ochranu spotřebitele.

 3. Je to k ničem akorád se vyhodí prachy je to podvod

 4. Také jsme naletěli klamné reklamě !!!!! Dne 18.10. jsme začali Prolesan pure užívat dle návodu, nikdy jsme se nepřejídali a u televize celý den taky nesedíme a účinky žádné ani náznak, spíše naopak. 🙁 🙁 🙁 Partnerka přibrala na váze 3kg a já 2kg. Takže opačný efekt. Jsem velmi znepokojen a budu se snažit dostat vyhozené peníze zpět !!!!!

 5. JA UZIVAM PROLESAN PURE 2 MESICE A NESHODILA JSEM ANI KILO.

 6. Dobrý den, chtěl bych se zeptat balíček jste posílala na adresu do Polska?

 7. ja ho pouzivam 12 dnu a zadne ucinky kila jsou stale u mne asi se jim ode mne nechce je to fakt asi podvod uz mi psali ze mam dalsi na ceste asi to neprevezmu jestli to nekdo nahlasi na nejake inspekci tak jdu s vama do toho je mi divne ze nekdo vi muj osobni telefon a vi ze to bastim vam to neni divne? jinak dekuji za upozorneni

 8. užívám prolesan 1měsíc a naprosto žádný výsledek-jde zřejmě o podvod.Prosím všechny podvedené,aby se spojili a podáme hromadnou žalobu na tento podvodný spolek

 9. Ano poradíme hromadnu staznost.Nech máme vrácené zbytocne výhodné peniaze.Tiez sme naleti.

 10. Používám Prolesan 1měsíc ubytek váhy žádný ke společné žalobě se rád přidám a já blbec ještě koupil druhou etapu za stejný prachy Pek
  otakarpek@seznam.cz

 11. Užívám tento přípravek 1 měsíc a nezhubla jsem ani 1kg, také jsem naletěla.
  Ani jsem nepocítila, že by se mi alespoň vyčistil organismus, žádná úleva.
  Je to opět podvod!

 12. Všechny tyto přípravky takto prodávané přes net jsou podvod!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *