Jak nejlevněji nakoupit na Aukru

3 tipy, jak vychytat nejlepší ceny na Aukru. Kdy a jak nakupovat na Aukru nejlevněji.

Dnes se vracíme k tématu, o kterém jsme nedávno psali, a to k největší české internetové aukci Aukro.cz. Přinášíme našim čtenářům několik tipů, které vám pomůžou vychytat ty nejlepší ceny zboží na Aukru. (Pokud ještě nemáte účet na Aukru, přečtěte si článek o tom, jak si ho zřídit).

Tip č.1: Procházejte málo navštěvované kategorie

Kategorie s málo nabízenými předměty nebývají tolik navštěvované, jako ty, kde se prodávající předhánějí v nabídkách. Bývají to podkategorie Ostatní a různé podsekce velmi nízkého počtu vystavených výrobků. Pokud se vám podaří najít takovouto pozapomenutou sekci zboží od 1 Kč, máte téměř jistotu, že příhozů je naprosté minimum a podaří se vám nakoupit velmi výhodně.

Tip č.2: Vyhledávejte

Pokud máte zájem o naprosto konkrétní výrobek, neprocházejte sekce a přímo vyhledávejte. Často bývají prodávané předměty zařazeny nepřesně nebo záměrně jinde, než kde byste je hledali. Vyhledávání vám umožní seřadit vedle sebe všechny nabídky a vybrat si z nich tu nejlevnější mnohem snadněji.

Aukro.cz

Tip č.3: Sledujte končící aukce

Končící aukce jsou přehledem, ve kterém se zobrazují prodeje končící v posledních minutách a sekundách. Je to asi nejlepší přehled, ve kterém můžete najít nabídky, které ostatní minuli, zvláště pokud jste na Aukru v nějakou méně frekventovanou dobu. Většina příhozů před koncem aukcí se odehrává navečer, v některých sekcích o víkendu dopoledne. Když však vychytáte dobu, kdy na Aukru je jen pár lidí a aukce právě končí, máte velmi vysokou šanci, že vás nikdo nebude chtít přehodit a máte tak možnost najít zapomenuté aukce za vyvolávací ceny.

Rate this post

3 komentářů k Jak nejlevněji nakoupit na Aukru

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Já bych ještě dodala, že je možná lepší přihodit spíše ke konci aukce, do té doby jen sledovat. protože nedáváme najevo rovnou své úmysly a někdo další – čekající na příhoz před ukončením aukce – neví, že není sám a můžeme licitovat, kdo dá víc.
    Nevím, nakupuju na Aukru dost (řekla bych, že jsem závislák), a přesně tak, vyhledávání je velmi dobrá rada – krásná postel může být v Ostatní – nábytek a je dosti opomíjená kolem surfujícími… Někdy se nepodaří vyhrát za dobrou cenu a mrzí mě, když jen o pětikačku prohraju zajímavou nabídku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *