AAA Auto zkušenosti

Dobrý den, zajímali by mě osobní zkušenosti s autobazarem AAA Auto i četl jsem všelijaké rozporu plné informace, přesto jsem si na internetu vyhlédl z jejich nabídky vůz, o který bych měl zájem. Myslím, že nebudou zas tak špatní, když jsou tak velcí, máte osobní zkušenosti?

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. Sice nemám s aaa osobní zkušenost, ale dle mého názoru jde o běžný autobazar, ale přeci jen u nich bych více důvěřoval původu aut a že nebudou prodávat nějaké totálky. Zrovna včera jsem viděl nějakou reportáž jak několik lidí koupilo auta z nejmenovaného bazaru, která měla být dávno sešrotována a teď jim zbydou oči pro pláč.

  2. Já mám zkušenost s pardubickou pobočkou kde jsem si koupil Renault Megane a průběh v celku v pohodě, jen je třeba se připravit na smlouvání o ceně, ale to je dnes asi běžná praxe. Na auťáku krom provozních oprav nic zásadního, klidně bych tam koupil znovu.

  3. Mám od AAA Transportera je v dobrém stavu za jeho pořízení jsem rád, protože je velmi praktický, jen při vyjednávání slevy je třeba se obrnit se trpělivostí.

  4. Já nakupoval už několika autobazarech a je dost individuální podle prodejce, co se dá říct, že v malým bazaru se dobrých aut dá napočítat na prstech jedné ruky, ve velkým je výběr rozmanitější. O AAA jsem slyšel všelicos, podle mě to souvisí s tím, že se snaží levně koupit a draze prodat. S tím se musí počítat, ale já tam problém žádnej neměl.

  5. Výhodou těhle velkých je, že si pohlídají co vykupují, že tam třeba nenarazíte na kradené auta nebo nějaké v leasingu. Zabavení takového auta je asi to nejhorší co se může stát.

  6. Já jsem byl s kamarádem vybírat auto, prošli jsme několik autobazarů a skončili jsme v AAA Auto, kde měli slušný výběr a jeden céčkový méďa se mu tam líbil. Auto v dobrým stavu, jen to smlouvání několikrát se byli radit o cenu, potom to samé nastalo s leasingem, nakonec mu dali o dost lepší podmínky než na začátku , tak to vzal, ale strávili jsme tam půl dne, co vím tak s autem nemá problém.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *