AAA Auto zkušenosti

Dobrý den, zajímali by mě osobní zkušenosti s autobazarem AAA Auto i četl jsem všelijaké rozporu plné informace, přesto jsem si na internetu vyhlédl z jejich nabídky vůz, o který bych měl zájem. Myslím, že nebudou zas tak špatní, když jsou tak velcí, máte osobní zkušenosti?

35 komentářů k AAA Auto zkušenosti

 1. Sice nemám s aaa osobní zkušenost, ale dle mého názoru jde o běžný autobazar, ale přeci jen u nich bych více důvěřoval původu aut a že nebudou prodávat nějaké totálky. Zrovna včera jsem viděl nějakou reportáž jak několik lidí koupilo auta z nejmenovaného bazaru, která měla být dávno sešrotována a teď jim zbydou oči pro pláč.

 2. Já mám zkušenost s pardubickou pobočkou kde jsem si koupil Renault Megane a průběh v celku v pohodě, jen je třeba se připravit na smlouvání o ceně, ale to je dnes asi běžná praxe. Na auťáku krom provozních oprav nic zásadního, klidně bych tam koupil znovu.

 3. Mám od AAA Transportera je v dobrém stavu za jeho pořízení jsem rád, protože je velmi praktický, jen při vyjednávání slevy je třeba se obrnit se trpělivostí.

 4. Já nakupoval už několika autobazarech a je dost individuální podle prodejce, co se dá říct, že v malým bazaru se dobrých aut dá napočítat na prstech jedné ruky, ve velkým je výběr rozmanitější. O AAA jsem slyšel všelicos, podle mě to souvisí s tím, že se snaží levně koupit a draze prodat. S tím se musí počítat, ale já tam problém žádnej neměl.

 5. Výhodou těhle velkých je, že si pohlídají co vykupují, že tam třeba nenarazíte na kradené auta nebo nějaké v leasingu. Zabavení takového auta je asi to nejhorší co se může stát.

 6. Já jsem byl s kamarádem vybírat auto, prošli jsme několik autobazarů a skončili jsme v AAA Auto, kde měli slušný výběr a jeden céčkový méďa se mu tam líbil. Auto v dobrým stavu, jen to smlouvání několikrát se byli radit o cenu, potom to samé nastalo s leasingem, nakonec mu dali o dost lepší podmínky než na začátku , tak to vzal, ale strávili jsme tam půl dne, co vím tak s autem nemá problém.

 7. Koupil jsem v třiáčkách Forda Transita r.v. 2000, cena odpovídající stavu, pár úprav to samozřejmě chtělo, ale to tak prostě u ojetiny je. Rozhodně auto šlape takže dobrý.

 8. Mně tenkrát dovezli auto z Ostravy až do Prahy, jelikož jsem probuzdal po jejich webu a narazil na pěknýho Forda a neměli stím žádný problém.

 9. Pouze jsem zde prodával Focuse a jako čekal jsem trošku lepší cenu na výkupu, ale dali mi jen o 10% míň než jsem chtěl, což je celkem dobrý a já to měl rychle z krku.

 10. Já s nimi mám dobré zkušenosti. Už jsem u nich letos pořídil třeté ojetinu v pořadí a vždy vše pohoda i to papírování se dalo zkousnout.

 11. Trošku trvalo vyřízení leasingu, čekal jsem až tři dny, ale za to čekání to stálo, jelikož měli prvotřídní RS oktávku, kterou jsem prostě musel mít!

 12. Já jsem byla s nimi velmi spokojená. Auto jsem měla rezervované. Druhý den jsem přijeli na pobočku a auto už bylo připravené na zkušební jízdu. Ochotný personál, za mě bez problémů. Ráda opět navštívím.

 13. Naprosto bez problémů, rychlé vyřízení což mě opravdu překvapilo. Auto bylo v parádním stavu za slušnou cenu. Jsem spokojený.

 14. Já jsem s nimi spokojená, konkrétně s pražskou pobočkou, mají velmi milý a ochotná personál.

 15. Dva dny po koupi golfa mi přestalo táhnout turbo, tak jsem stím zaje zpět do áček a bez problému servis zadarmo, což jsem koukal

 16. Rychlovka prodej mazdy, chomutovská pobočka, přijel jsem ráno v 8, protukli to a ve 12h jsem měl peníze v ruce, skoro jak expres jednání

 17. Já byla spokojená. V pražské pobočce mají sakra velký výběr vozů i personál je ochotný pomoci. Za sebe musím uznat, že super.

 18. Trošku trvalo vyřízení leasingu, jelikož jsem prvním posouzením neprošel, ale nakonec se to prodejcům nějak povedlo a já po třech dnech odjel s vysněným autem.

 19. S áčkama jsem spokojená už mám od nich třetí auto a vždy bylo vše na jedničku. Personál ochotný a papírování bezproblémové.

 20. Nešla mi řadit trojka, cca po týdnu, tak jsem se nějak doklouzal do autobazaru, že bych rád reklamoval, jelikož měli zrovna volno, tak to tam pán spravil na místě, což jsem dost koukal a chválim

 21. Na výkupu trošku smlouval is cenou, ale byl jsem tvrdě za svým, že za Kia Rio chci opravdu 50 tis Kč, nakonec jsme si plácli a peníze jsem měl do dovu dnů na účtě

 22. S áčkama mám dobré zkušenosti. Mám od nich už třetí auto a vždy koupě proběhla bezproblémově. Pokaždé mě i personál pomohl.

 23. S reklamací problém nedělali, druhý den mi nešlo nastartovat, bez problémů mi ho odtáhli a opravili, celkem jsem koukal, jak se starají

 24. Já jsem s áčkama spokojený. Celá rodiny k ním chodí pořizovat zánovní vozy a zatím nikdo neměl s nimi nějaký problém. Vždy bylo vše v pořádku a hlavně rychle vyřízené.

 25. Za mě v pohodě, rychlej prodej na výkupu, koruny poslali do dvou dnů na účet, vše rychlý a bez problémů, bez nějakých obstrukcí

 26. Pořizovala jsem u nich auto poprvé,ale musím říct, že mají velmi přijemný personál konkrétně pobočka v Brně. Opravdu velmi nápomocný i vyřizování proběhlo rychle.

 27. Já už léta pořizuji ojetiny u áček a nikdy jsem s nimi neměl žádný problém. Vždy rychlé a pohodové vyřízení.

 28. Na výkupu v Brně rychlovka, technik auto vyzkoušel, projel, další technik zvedl, prokouknul, pak se poradili a nabídli mi cenu, vše bez problému, peníze dávaj i na ruku

 29. S tímto bazarem mám jen dobré zkušenosti. Už roky se vracím a pokaždé překvapí nějakou novinkou a to se mi líbí.

 30. Naprosto bezproblémová koupě, jsem s áčkama spokojená již po několikáté a vždy se ráda vracím.

 31. Pouze výkup passata v Teplicích, dostal jsem od nich slušnou nabídku, tak jsme si plácli a peníze mi do tří dnů přišli na účet, vše bez problémů

 32. Bral jsem na Chomutovské pobočce na protiúčet golfa V a vše proběhlo v naprostém pořádku. Dokonce ani papírování nebylo nijak zdlouhavé. Auto mi jezdí už 3/4 roku bez sebemenší závady. Takže za mě celkově s AAA spokojenost.

 33. Zkušenosti s AAA mám velice dobré. Už od nich mám druhé auto. Zatím se nevyskytl žádný problém. Jednání Brněnské pobočky bylo nadmíru uspokojivé. Áčka jako taková tedy mohu jedině doporučit.

 34. S AAA auto jsme s manželem spokojeni už léta ,vždy jsme vybrali velmi pěkné auto za krásnou cenu. Vyřízená rychlé a personál velmi ochotný.

 35. Za ta léta mám od Áček už třetí auto a nikdy nebyl žádný větší problém. O zázemí autobazaru a personálu mohu říct jen jediné : “super” 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.