otočený obraz monitoru

Dobrý den, záhadně se mi ppodařilo otočit obraz na monitoru, takže musím vše číst s otočenou hlavou a nemůžu přijít na to jak to otočit zpátky. můžte mi prosím poradit.
Děkuji Jirečková

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. tipoval bych to na nějaký vir takže přednostně doporučuji udělat důkladnou antivirovou kontrolu. Druhá možnost, že se to stalo nějakým zásahem do nastavení monitoru přes tlačítka na něm

  2. díky za odpověď! spíš bych to tipovala na nějakou tu kombilaci tlačítek na klávesnici-motaly se mi tu děti, ale nemůžu přijít na to co zmáčkly. nenapadá vás nějaká kombinace?

  3. kombinace tlačitek nexistuje pro otočeni obrazu lze otočit bud přes nejakou aplikaci nebo přes sprafce grafickeho adapteru jakou mate grafickou kartu?

  4. Vždyť to je ctrl a šipka dolů.

  5. Pardon ctrl alt a dolů

  6. Moc děkuji za věcnou a správnou odpověď na dotaz jak otočit obrazovku zpět o 180 stupňů. Zkoušela jsem vše a nemohla jsem na to přijít. Na internetu jsem našla spoustu spekulací jak se to mohlo či nemohlo stát, ale než jsem se dostala k normální odpovědi, tak to chvíli trvalo. A můžu podotknout, že pokud člověk píše všemi deseti, či už je unavený a opírá si ruce o počítač, tak je schopen zmáčknout i trojkombinace kláves. Naštěstí už většinou vím co jsem omylem zmáčkla. Takže díky za radu a všem přeji pevné nervy při řešení podobných situací.

  7. Dobrý den,stalo se mi to taky,moje dcera teda a zkouším to ctrl alt a šipka dolů a nic to nedělá!

  8. ctrl alt a šipka nahoru 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *