Režim v letadle

Dobrý den,náš děda, kterému je téměř 90 let dostal darem telefon Caterpillar CATB30 Black dual SIM.Nějakým způsobem se mu podařilo v telefonu nastavit Režim v letadle.Telefon nevytáčí ani nepřijmá hovory.Je nedostupný hlásí operátor.Nemůžeme ani za nic přijít na to,jak uvedený režim v letadle zrušit,nebo bude nutné přeinstalovat software?Menu telefonu nám uvedený režim nenabízí,nenašel jsem nic ani v manuálu na internetu.Můžete nám prosím poradit?Předem děkuji za odpověď,Hojda Vladimír Dnešice, okres Plzeň-Jih.

1 komentář k Režim v letadle

  1. Mobil vypněte, pak mobil otevřete, jakobyste chtěli vyměnit baterii nebo SIMkartu (postup najdete v návodu). Baterii na chvíli (pár minut) vyjměte, pak vložte zpět a mobil zapněte. Vše by pak mělo naběhnout do normálního režimu.
    Pokud nemáte návod (manuál), nebo si na tento postup netroufáte, navštivte v Plzni naproti Synagoze opravnu/prodejnu Amobil. Na uvedených www stránkách prodejny najdete vše potřebné (přesnou adresu, fotku vchodu, jejich telefon, otevírací dobu i možnost poslat mobil do opravy poštou).
    Za propagaci této prodejny nejsem placen, ale vyřešili mně složitý problém u u drahého mobilu, který se v ČR nikdy neprodával. Předtím jsem oběhl 4 další plzeňské opravny, kde mně radili poslat mobil do autorizovaného servisu. Od té doby jsem servis doporučil několika známým – vždy spokojenost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *