Co dělat, když je v práci nuda

Tento článeček je pro všechny lidi, kteří rádi zkoušejí nové věci hlavně z oblasti techniky. V tomto článku se totiž zaměříme na pár super nápaditých věcí, které by rozhodně neměly chybět v kanceláři žádného vtipálka.

Už jste si někdy položili otázku, jak oživit váš PC stolek? Nebo co vše se dá zasunout do USB portu? My ano. Kromě každodenních běžných a nudných věcí v podobě pamětí, datových a nabíjecích kabelů k vaší elektronice, můžete do portu zapojit třeba ledničku.

Že si děláme legraci? Ani náhodou, samozřejmě, že lednička to bude trošku menší, na jednu plechovku Coca-Coly, ale je to rozhodně velice originální a vtipný dárek, nebo dekorace.

Chladnička ale není zdánlivě jedinou věcí. Pomocí napájení z USB si můžete dopřát další nápadité věci třeba Aquarium. Po zapojení této světelné show uvidíte plavoucí rybky, které dokonce reagují na virtuální krmení.

Pokud jste milovníkem hudby, oceníte USB bubny, nebo třeba mixážní pult se kterým se stanete pravým DJ.

Jestliže hledáte věci praktické, pomůže USB akumulátor tužkových baterií.

Do kanceláře si můžete vzít i zvířátko, třeba chameleona, který bude neúnavně měnit barvy.

V parném létě se bude určitě hodit USB větrák s teploměrem.

Zkrátka je opravdu obrovské množství výrobků do USB ohřívače hrnků, lampičky, zbraně, které střílí neškodné náboje, ořezávátko, golfová jamka, nebo dokonce vysavač!

Pokud vás nějaká legrácka oslovila, nebo byste ji chtěli koupit kolegovy, mějte na paměti, že se nejedná o super výkonný značkový výrobek, ale o nápaditou blbinu, která potěší.

Kristýna Jahnová

Rate this post

1 komentář k Co dělat, když je v práci nuda

  1. Tyjo, tak to já se ve své současné práci teda ani trochu nenudím. Je tam pořád co dělat. Mně to tak ale vyhovuje. Hlavně jsem za tu práci opravdu vděčná. Podařilo se mi ji totiž najít přes tento pracovní portál https://www.hitprace.cz/ v době, kdy nabídka pracovních míst nebyla zrovna největší s volné místo se tehdy shánělo velmi těžko. Zatím jsem spokojená a určitě nemám důvod přecházet do jiného zaměstnání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *