Jak uložit fotky z fotoaparátu nebo mobilu do PC

Jak přetáhnout fotografie z foťáku nebo mobilu do počítače. Propojení pomocí kabelu, karty, bluetooth a IrDA.

Jak uložit fotky z fotoaparátu do počítače pomocí USB kabelu

K propojení těchto dvou zařízení (fotoaparátu a PC) máme vícero možností. Nejtypičtějším řešením je použítí USB kabelu. Fotoaparát je nutno nejprve přepnout do režimu umožňujícího toto projení (nejčastěji se však toto nastavení provede automaticky) a pak jej propojit s počítačem kabelem. V této chvíli by se měl automaticky spustit synchronizační program sytému Windows určený pro fotoaparáty a scannery.

Vyberte fotografie (pozor: většinou bývají automaticky zatrženy všechny obrázky nacházející se v paměti fotoaparátu, takže pokud je průběžně pro přetažení do počítače nemažete, nezapomeňte nejprve vše odznačit a vybrat pouze nové fotky). Fotografie vidíte v náhledu, pokračujte tedy dále, vyberte ještě pojmenování fotografií – například fotky léto, které bude automaticky přiřazeno všem fotografiím následně přetaženým a tak budou fotografie pojmenovány například fotky léto 1.jpg, fotky léto 2.jpg atd. Ještě také vyberte místo na disku tak, abyste své fotky až budou přetaženy nalezli, umístění do složky Dokumenty nebo Dokumenty\Obrázky tedy není tím
nejlepším řešením, lepší je uložit oddělená alba do zvláštních složek, jako Dokumenty\Obrázky\Fotky léto

USB kabel, který k propojení potřebujete, může mít různý typ koncovky pro zapojení do mobilu nebo fotoaparátu. Může se jednat o:

 • micro USB a nebo
 • mini USB

 


Před nákupem tedy prověřte, který typ kabelu pro zapojení potřebujete koupit (většinou stačí podívat se na fotografii kabelu a porovnat ho se zdířkou ve vašem zařízení).

 

Jak uložit fotky do počítače pomocí paměťové karty

Pokud nechce využít připojení mobilu (fotoaparátu) přes kabel a máte ve svém počítači čtečku paměťových karet, postupujte následovně: Vysuňte kartu z fotoaparátu a dejte jí do odpovídajícího slotu ve čtečce karet ve vašem počítači. Pozor – nenechte se zmást, notebooky mívají sice zástrčku na karty, ovšem je potřeba tuto čtečku do nich teprve přidat a vyměnit tak plastovou záslepku. Pokud tuto zástrčku v notebooku nemáte, můžete si pořídit externí čtečku, která se připojuje přes USB.

 


Po zapojení karty do čtečky by počítač by měl indikovat nově připojený disk – proto zvolte (Tento) Počítač a podívejte se do seznamu vyměnitelných disků, projděte jejich obsah abyste našli disk odpovídající paměťové kartě. Více jich je vidět tehdy, pokud má vaše čtečka karet více slotů na několik druhů karet, pak má každá karta vyhrazen jeden disk, více disků vidíte také za té situace, kdy máte připojen USB flash disk, externí disk atp.

pametove-kartyNyní stačí postupovat velmi jednoduše. Zvolte si zobrazení velikosti ikon takové, abyste viděli obrázky v náhledu, otevřete si vedle okno s umístěním na disku, kam si chcete fotky v počítači uložit. Takže například vedle otevřete Dokumenty > Obrázky > Vytvoříte novou složku – přes nabídku Soubor > Nový > Nová složka – tu si pojmenujte například Fotky léto a pak vesele přetahujte obrázky myší.

Jak uložit fotky z mobilu do počítače

Přetahování pomocí USB kabelu a paměťové karty se nijak neliší od postupu výše popsaného pro fotoaparáty. U mobilů ale existují i další možnosti, a to sice poslání do počítače pomocí Bluetooth nebo infračerveného portu (značeného zkratkou IrDA). Pokud má váš počítač některé z těchto připojení, ujistěte se nejprve, že je aktivní a je povolen příjem souborů. Pokud tento modul nemáte a chtěli byste ho využívat, není problém ho doplnit přes USB, stojí většinou několik stovek korun.

Ikonka indikující momentální stav připojení je zpravidla na liště vpravo dole kousek od hodin, klikněte na ní pravým tlačítkem myši a zkontrolujte stav. V mobilu pak u konkrétní fotky zvolte možnost Odeslat > Odeslat pomocí bluetooth/IrDA – nyní je většinou potřeba propojit obě zařízení a identifikovat je pomocí číselného kódu, který zadáte na počítači i na mobilu a tak je navzájem potvrdíte. Při dalším připojení už se toto ověřování provádět nemusí.

4.8/5 - (40 votes)

92 komentářů k Jak uložit fotky z fotoaparátu nebo mobilu do PC

 1. dobry den,

  chtela bych se zeptat mam fotak finepix a202 a uz je ot dyl co ho mam a po dlouhe dobe sem fotila a potrebuji tyto fotky dat do pocitace k abel k tomu mam ale kdyz to zapojim nic se my neukazuje nevite jaky program stahnout aby se fotky dali do pc?

 2. Mám fotoaparát Papasonic FZ 38. Nadrává krásná videa ,ale bohužel vůbec si nevím rady jak je dosta do počítače. Měla jsem nižší řady fotoaparátů, vše fungovalo a ted nic. Software PHOTOfunStudio mi nevyhovuje kvůli fotografiím, které ukládám jinak. Poraďte jak se odrazit dál. Děkuji.

 3. Nedala by se použít třeba čtečka paměťových karet k přímému přetažení videa z karty na disk?

 4. dobrý den,

  chci se zeptat,jak dostanu fotky z mobilu přes bluethooth do pc

  předem děkuji

 5. U každého mobilu je to trošku jinak, většinou stačí :
  1) zapnout v počítači bluetooth
  2) v mobilu jít do galerie obrázků, a pak zvolit odeslat > přes bluetooth a najít v seznamu dostupných zařízení počítač.. pro přenos je zpravidla zadat ještě stejný bezpečnostní pin jak na mobilu tak na pc z důvodu bezpečného přenosu

 6. a kde to bluetooth na počítači se dá zapnout a pin získám kde

 7. ahoj chcela by som vediet jak mosem s fotaka dat do pc fotky ..doteras mi to slo bes problemou …ale brat vymazaval niake programi je mozne se mi to nejde…koli tomu…???proste tam dam usb zobrazi sa mi tam normalne kopirovt slosky vo fotaku do pc a potom nic… vyhodi ma to s toho menu…:(

 8. Dobrý den, mám nový mobil Nokia x2 a chtěla bych fotky z něj poslat na jiný mobil. Jde to nebo to neumím já ? Dělala jsem vše, co je psáno v mobilu – postup, ale odesílá to dlouho a nakonec to stejně ukáže, že to nejde, že mám zkontrolovat detaily. Nerozumím tomu. Připojení na internet do mobilu nemám a fotky chci posílat z mobilu na mobil. Děkuji za odpověď.

 9. Dobrý den,
  nevím jak dát do pc fotky z fotaku (karty) v Lubuntu.
  Ve windousu mi to šlo hned a vyskočilo okno s nabídkou a nebo jsem našla disk v menu tento počítač, ale tady to vůbec nemohu najít, kde to mám hledat a ani žádné okno nevyskočí s nabídkou.
  Děkuji za případnou radu,
  Simona

 10. Hezký den, pokud se správně zařízení připojí, měl by se na ploše objevit nový disk a z něj by se pak měly fotky dát jednoduše zkopírovat nebo přesunout, tak kam je potřeba. Případě přes Hlavní menu > Místa připojit tento disk, pokud se nepřipojí automaticky.

 11. Dobrý den,
  děkuji za odpověď a šlo to až přes kabel, skrze kartu bohužel ne.

  Chci se prosím ještě zeptat na jednu věc – když jsem přetáhla fotografie do PC z fotoaparátu Olympus FE-115 a následně vymazala již tyto okopírované fotky z karty rovnou skrze počítač, tak se potom po odpojení stalo to, že fotoaparát po zapnutí hlásí, že je karta plná a nelze dále fotit a když kliknu tlačítko k prohlédnutí obsahu abych případně vymazala ručně, tak se ukáže, že tam žádné fotografie nejsou. Když dám reset fotoaparátu, tak se také nic nezmění a ten stav trvá nadále a nelze fotit a hlásí, že je karta plná.
  Toto se mi ještě nikdy nestalo skrze windous (běžně jsem tak mazala fotky skrze pc), ale jak mám nyní Ubuntu, tak zda to není tím a zda se tím něco nepokazilo?
  Ještě jsem zapomenula zmínit, že jsem již jednou fotografie přetahovala ten den a zarazilo mne, že po vymazání fotek prostě zmizelo místo na kartě a zustalo tam jen místo na cca 15 volných snímků a přitom po manuálním prohlédnutí skrze fotoaparát i skrze počítač na kartě žádné snímky nezůstaly. Jakoby se smazala pamět nebo nevím, jak to mám říci lepé…
  Prosím pěkně o radu, co lze v tomto případě dělat? Nemám fotoaparát znovu zapojit do PC a něco nastavit skrze počítač?

  Opět moc děkuji za odpověď,
  Simona

 12. Hm se to blbé, asi asi se tam něco stalo se souborovým systémem karty, možná bych to zkusil se na to podívat ve Windows, možná bude potřeba kartu znova přeformátovat, Ubuntu si s tím asi úplně neporadilo (asi jak nejsou úplně ty ovladači originální ale použité opensource obecné ovladače tak si to nemusel úplně rozumět) mohlo dojít k nějakým nekorektním operacím se soubory

 13. dobrý deň chcela by som sa spýtať ako stiahnuť fotky z telefonu lg kc 550 do notebooku hp 53O skušala som to cez kábel ale neuspešne mohli by ste mi poradiť ako stiahnuť foto cez bluetooth ako zistiť či bluetooth je v notebooku aktívne ďakujem

 14. Ahoj, mám mobil Samsung Jet a když ho připojím přes USB s PC tak mi nic nenaskočí ani na mobili ani na PC. A když dám na Samsung New PC Studio vyhledat mobil tak mi ho nechce vyhledat. Prostě jako kdyby tam nebyl připojen. A mobil se mi jen nabíjí nevíte co s tím? : (

 15. to bude tím, že tam asi chybí ovladače na ten mobil – zkus ho jestli už je mezi hardwarem třeba odebrat v ovládacích panelech a pak ho připojit, jestli si ho počítač najde – je taky potřeba, aby byl mobil ve správném režimu – většinu tam bývá možnost připojení přes pc a úložiště. Jinak mám pocit, že pro Samsungy se teď používá pro připojení program Kies – viz https://www.radirna.cz/mobily/samsung-kies-reseni-problemu-pripojenim.html

 16. Dobrý den, prosím o radu, jak dostat fotky z mobilu LG KP501 do počítače? Děkuji za brzkou odpověď.

 17. zdar hej mam fotak COOLPIX S3100 kdyz chci stahnout fotky do pc tak to nejde a mam vsechno usb program ale nechce se mi to stahnout pls nekdo odpovezte dikec.

 18. Dobrý den. Mám tel. Nokia X2. Potřebuji přehrát foto z uvedeného tel.na noteoobok. Propojovací kabel mám. A jak označit jen některé foto které chci přehrát. Děkuji za odpověď.

 19. ahoj..mám novej mobil Samsung S5610…a nejde mi z něj poslat přes Bluethooth fotky do pc…:(..zařízení pc našlo,i v mobilu mám zařízení pc nalezeno..ale jakmile začnu fotky přes bluethooth posílat do pc…tak mi pořád jen vyjíždí hláčka..zařízení nenalezeno..vůbec to nechápu..co dělám špatně?..moc děkuji.

 20. ahoj..mám novej mobil Samsung S5610…a nejde mi z něj poslat přes Bluethooth fotky do pc…:(..zařízení pc našlo,i v mobilu mám zařízení pc nalezeno..ale jakmile začnu fotky přes bluethooth posílat do pc…tak mi pořád jen vyjíždí hláška..zařízení nenalezeno..vůbec to nechápu..co dělám špatně?..moc děkuji…ps .chci jen doplnit,že kody pin jsem na mobilu i pc už zadávala…a stejně to nejde…:(

 21. většinou je potřeba spustit v počítači pomocný program Bluetooth a potvrdit příjem těch posílaných souborů. Tenhle program by měl jít spustit přes ikonku v notifikační části hlavního panelu (prostě vpravo dole jedna z těch malých ikonek)

 22. ahoj..díky za reakci..žádná ikonka ohledně bluetooth tu vpravo není..jen hodiny,hlasitost..atd…prostě odesílám foto z mobilu do pc přes bluetooth a vyjede hláška..zařízení bluetooth nenalezeno…přitom v pc ikonka telefonu je..a zadávala jsem i oboustranně kody..v mobilu i v pc..vůbec nevím kde je chyba..že by ovladače?:.ale jaká a smazat ty staré a jak??..mám z toho hlavu jak škopek:D

 23. ..ahoj všichni..tak už to jde…napíšu jak jsem toho docílila uf…stáhla jsem si program pro Samsung pc studio a nainstalovala ho na moje XP…zkusila jsem to i na Win 7 ale tam to nefachcčí….na XP už tedy bluetooth jede:))…posílám odkaz na program..
  http://www.slunecnice.cz/sw/samsung-pc-studio/

 24. prosim o radu,nejde mi stahnout u mobilu LG KE500 FOTKY DO PC.dřive bez pepblemu..ted když pripojím USB,tak se mi nic neukazuje..díky

 25. Z mobilu Nokia c5-03 mi nejdou zkopírovat fotky do PC (z fotoaparátu to jde bezvadně).
  Mám k dispozici krátký kabel USB. Jak ám postupovat? Děkuji za radu

 26. mám mobilní tel.sagem-my411v
  potřebuji z něj stáhnout fotky do notbuku Acer -extensa5620
  nemám káblík takže na tel. nastavím bluetooth ale nevím kde najít na počítači to samé pro příjem ,,,že by to bylo tím že jsem blondýna??na počítači jsem ale samouk…

 27. To by melo byt pres programek bluetooth, mel by se dat vyhledat pres tlacitko Start

 28. chci z mobilu Samsung stáhnout fotky do XP počítače přes USB na Kies, ale XP Kies nezvládá. Nešlo by to bez Kies?

 29. chci z mobilu Samsung stáhnout fotky do XP počítače přes USB na Kies, ale XP Kies nezvládá. Nešlo by to bez Kies?

 30. Dobry den, muze mi nekdo poradit, zkousela jsem stahnout z pritelovyho fotaku fotky, nejak se to seklo a najednou jsou vsechny fotky pryc. Kdyz jsem zkousela prehodit kartu do meho fotaku, tak se mi tam fotky objevi, ale kdyz to pripojim na pocitac, tak mi ukazuje prazdnou kartu. Zkousim vsemozne zpusoby, ale nejak si uz nevim rady! Nerada bych jeho fotky vsechny ztratila! Zkousela jsem i vlozit kartu do digit. ramecku, tez mi ukazovalo, ze je prazdna karta! Myslite, ze nejaky zkrat na karte? Ale proc jen muj fotak je schopny vsechny fotky ukazat?!
  Dekuji moc za odpoved!

 31. Je to blbé – ta data na karte budou asi poškozená a dovedou je přečíst jen některá zařízení, jako třeba právě ten foťák, což je ovšem zapeklitá situace.. Zkusil bych ještě zkusit ji dát přečíst do jiného počítače, případně do jiné čtečky karet, která se k němu připojí ze které by se to mohlo zkusit dát dostat ven. V nouzi nejvyšší existují firmy, co umí vydolovat data z poškozených médií, určitě to umí s harddisky, u paměťových karet ale se přiznám nevím.

 32. Dekuji za odpoved, zkusim jinou ctecku ci u nekoho v PC!

 33. tak jsem to zkusila pres jinou ctecku, nic. Ale objevila jsem nekde na chatu program, kterej umi vyhledat smazana data. No tak mi to naslo, ale nakonec me ty fotky stejne nejdou otevrit! Tak fakt nevim!

 34. V mobilu Samsung stahování snímků do počítače asi nejde pomocí Kies do Win 7. Pro stažení snímků ze Samsung 5260 jsem použil program Picasa 3.9 a propojení kabelem.
  Zapněte mobil, spusťte Picasa. Vlevo nahoře je „importovat z“
  (vybrat samsung), Dole podmínky přenosu. Před uzavřením Picasy potvrdit „importovat fotky“ Ze zobrazené složky lze přetahovat jinde.

 35. Dobrý den potřebuju poradit propojila jsem telefon LG s počítačem vše jsem synchonizovala zkopírovala kontakty jen se mi zkopírovalo jen 8 fotek a je jich tam mnohem víc. Nevíte kde by mohl být problém?

 36. nejsou například uloženy některé fotky v interní paměti a jiné na sd kartě?

 37. jo byly 🙂 večer jsem na to přišla 🙂 ale i tak děkuji 🙂

 38. Dobrý den, omylem jsem zastrčila celou kartu z foťáku do hardisku (zřejmě jsem jí tam dala opačně) a ona mi tam celá zajela. Při pokusu vyndat jí pinzetou jsem jí tam už zasunula úplně, že už jí ani nevidim. Můžete mi oradit prosím, jak kartu vyndat?

 39. Strkat kartu do harddisku? To, kde ta karta je, na 99% nebude harddisk, ale spíš disketová mechanika nebo něco takového. Dá se ta celá mechanika vytáhnout z bedny a tam by se pak měla dát vypreparovat

 40. Díky moc za odpověď, jdu preparovat 🙂

 41. Dobrý den muže mi někdo poradit krok za krokem ja vložit fotky z fotáku do PC Děkuji

 42. Dobrý den, nejdou mi přetáhnout fotky z foťáku (Panasonic Lumix) do PC. Přetahuji přes USB kabel, fotky s zobrazí, ale nejdou zkopírovat do PC. Přitom to vždy šlo bez problému. Děkuji. Martina.

 43. Dobrý den. Nahrál jsem si z sd karty fotky do počítače. Omylem jsem si složku vymazal. Opětovné nahrání se však nedaří i když mám vysypaný koš. Prosím o radu.
  Děkuji Josef

 44. Dobrý den. Mám foták exilim casio a nejdou mě fotky přetáhnout do pc, vše se načte ale když na to kliknu tak mi to píše že to chce otevřít v nějakým programu. Už jsem zkoušela všechny a vždy mi to napíše nějakou chybu. Vždy to bylo bez problému.Myslím si že to bude chybou karty, když jsem si vzala čteču tak to bylo úplně stejné. Nerada bych si kupovala jinou když tam mám všechny fotky. Prosím o radu, Děkuji.

 45. Není tam náhodou nainstalován Google Picasa nebo Zoner Photoshop? Pokud je, doporučoval bych je odinstalovat – tím by měl být ten problém vyřešen

 46. dobrý den tatka mi koupil foták a do něj i sd kartu jenomže u fotáku nebyl otvor na usb tak mi kopil něco jako flasku vypadáto tak jedna strana je jako usb takže to strčím do počítače a druhá strana je že se tam vloží sd (pamětová něco takového) karta strčím to do pc a nic se neukazuje prosím mám si něco stáhnout nebo jak postupovat děkuji potřebuji co nejrychlejší odpověd moc moc předem děkuji

 47. Dobrý den, mám fotoaparát Canon PowerShot SX130IS a nejdou mi stáhnout fotky do počítače.
  Prosím o radu a přesný postup jak to stahovat přes kabel, protože to dělám poprvé.
  Děkuji

 48. ahoj potrebuju pomoc mam pekne fotky v mobila ale jak je mam dat do pc ? Nemám USB kabel .. .. poradte mi prosííííím děkujuu

 49. Zkus Dropbox, případně synchronizaci přes iCloud nebo OneDrive

 50. zdravim
  potrebuji stahnou z mobilu na PC video ale nevim jak na
  to. Dekuji za radu

 51. chtělo by to trochu více konkrétní info, minimálně o tom, co máš za mobil

 52. Dobrý den,potřebovala bych poradit.Doted mi šly normálně soubory z fotoaparátu přesunout do PC.Jak přes usb tak i kartu.Ale tedka tam mám 700 fotek,tak jsem je chtěla přesunout,ale vždycky se mi tam zobrazí jen složka RECYKLER a DCIM,kde normálně fotky jsou.Ted je tam jen 1 vymazaná fotka.Nevíte čím by to mohlo být?

 53. Dobrý den ,mám noťas E-systém EL3101cz měl jsem mobil LG a stahoval jsem fotky nebyl problém,koupil jsem si mobil Samsung GT-S5610 a nyní mě nejde nainstalovat žádný program na stahování.Prosím poraďte jak to mám vyřešit.Děkuji mnohokráte.

 54. jak převzít foto z Olympus přes kabel do staršího PC

 55. Dobrý den,
  moc bych potřebovala Vaší pomoc. Chtěla jsem dát fotky z mobilu Nokia C7 do notebooku Samsung. Nesprávně jsem strčila tím druhým menším koncem kabelu do strčky na USB. Hned se počítač vypnul a ted‘ nic nefunguje. Tlačítka neodpovídají a počítač nejde zapnout.. Mám z toho velký strach.. Předem mockrát Vám děkuji za odpověd‘.

 56. Dobrý den, potřebuji poradit jak stáhnout fotky z mobilu LG-T585
  do počítače na rajče přes kabel. Co musím nastavit v mobilu. Propojil jsem mobil káblem do počítače ale nic se mi nezobrazilo ani na mobilu ani v počítači. Děkuji za Vaši radu.

 57. Mám dotaz jak stáhnout foto a video z tabletu Samsung ??? děkuji

 58. Dobrý den! Po stažení fotek z dig.fotoaparátu do PC nejdou fotky uložit. Před tím vše fungovalo. Poraďte! Děkuji!

 59. Dobrý den, jak mám přesunout obrázek z facebooku do galerie v mobilu???

 60. Prosím o radu kopíroval jsem videa mp4 s mobilu do pc a uložili se mi fota jpeg je možné to nějak spatky dát do videi děkuji

 61. Dobrý den,mám Nokii C2-05 a nemůžu přijít na to,jak dostat fotky do Picassa,zkouším to přes USB kabel i přes BT(tomu moc nerozumím),při starém Samsungu jsem na to přišla sama metodou pokus-omyl ,ale tady mi to nějak nejde,prosím poradte,nejlépe krok po kroku,děkuji.Mám to nastavit na nokia suite nebo přenos médií nebo velkokap.ůložiště nebo zeptej se při spojení nebo jinak?Mám notebbok Acer

 62. Dobrý den, mobil pro důchodce Primo by Doro 413 – nejdříve radost nad fotoaparátem – nestačila kapacita – dnes koupena paměťová karta. Ať dělám co dělám, nemohu přijít na to jak mám mít připravený PC. Moje možnost je přes USB kabel.Pouze nabíjím mobil.
  Kudy vede cesta?
  Díky za pomoc

 63. Dobrý den,
  posílala jsem přes bluetooth fotky z mobilu nokia N73 do notebooku s windows 8.1 – spárování přístrojů proběhlo v pořádku, posílání také a teď nevím, kde mám ty fotky ale v notebooku najít?
  Hledala jsem je ve složce „stažené“, „obrázky“, „dokumenty“ – nikde nic není. Kam se stahuje, nevíte??
  Děkuji, Verča

 64. Mám prosbu. poi zapojení propojovacího kabelu na přenos fotek mi fotoaparát Olympus FE-230 hlásí „VYČKEJTE“, ale na obrazovce PC se ano po několika minutách neobjeví nabídka, díky které jsem ještě do včera přenášela fotky do PC, oznámení svítí a svítí a nic se meděje.. Nevíte, čím to může být?
  Děkuji předem za pomoc
  Marcela

 65. Dobrý den,

  po té, co jsem přenesla fotky z foťáku do PC přes kabel a řádně odpojila tento foťák z PC, nejde mi foťák znova zapnout 🙁 mohli byste mi poradit, co s tím?

  Děkuji moc za odpověď

 66. Dobry den chci se zeptat, mam mobil nokii 710 , bohuzel pritel me omylem na mobil stoupnul a od te doby nejede. mobil neni na pametove karty a ted se nemohu dostat k fotkam , ktery jsou na mobilu. nevite jak ty fotky z mobilu vytahnout i kdyz nejede??? dekuji vam za radu

 67. Dobrý den,jak si můžu vytisknout sms z mobilu do pc.samsung gt-s5611.Děkuji

 68. Dobrý den , prosím o radu jak stáhnout fotky z telefonu Samsung sgh-x640 jaký soft použít a driver Děkuji za radu

 69. Dobrý den, prosím o radu, koupila jsem si mobil acer lit jade s 55 a fotky, které jsem chtěla stáhnout do počitače tak mi to nejde. V počitači mám windous 7 a telefon je android. jak nastavit android do počitače. Děkuji a odpověd.

 70. Dobrý den,
  paměťová karta z fotoaparátu mi píše naformátovat nebo vypnout.
  Chtěla bych se zeptat, jak dostanu fotky z karty.
  Děkuji.

 71. Mám win 10 a při připojení mobilu Nokia C2-O1 mi zablokuje USB,fotoaparát,ani jedno vůbec nereaguje,až po restartu mi zase funuje USB i fotaparát a mobil mi to zase blokne.nevím v čem je chyba,díky za odpověď.

 72. Dobry den potrebuji se připojit k pocitaci mobilem samsung s5610..zaslete mi odkaz .dekuji

 73. Dobrý den,nějaký odkaz pro stahování z telefonu Acer Liquid s56 do pc? Děkuji 🙂

 74. dobry večer prosim jak stahnu fotky z mobilu samsung do počítače ,stahl jsem si program SAMSUNG KIES a jak dále ,děkuji

 75. Lze z galerie v telefonu prendat foto na e-mail v telefonu? Dekuji L.

 76. Proč počítač žádá formátování paměťové karty z fotoaparátu, chci-li z ní přetáhnout video a fotografie do počítače. Bojím se, že formátování mi záznam na kartě smaže.

 77. Zdravim,muzete mi poradit jak stahnout fotky z mobilu Sony Z2 na usb port,nejak nevim jak nato ani se mi nechcou zobrazit v pc pres port

 78. Pravděpodobně bude potřeba nainstalovat nejdříve ovladač, ten by se měl dát stáhnout na webu Sony

 79. Dobrý den,
  mám mobil Vodafone Smart Prime 6. Při přesunu videa do PC jsem si na mobilu nepřepla režim „připojeno jako fotoaparát“ . Videa se mi v PC nepodařilo najít. Můžete mi, prosím, někdo poradit?!!

 80. V nedávné minulosti jsem stahoval fotky automaticky PICSEM.To skončilo a WIN 10 mi nabízel něco podobného ale i to najednou přestalo.Teď musí stahovat ručně.Otevřít uložení ve foťáku označit a stáhnout do PC.Jde obnovit automatické stahování?Jak?

 81. Zdarek mam nikon D3300 fotky jsem si přetahla přes kartu do pc, ale nejdou mi odeslat další osobě třeba přes mail nebo fb….ukaže mi to jestli posilám platnou fotografii…..Můžete poradit prosim? děkuju

 82. Mám mobil alcatel pixi. jak z něj dostat fotky do PC. Kdo mi poradí?

 83. Prosím o radu.Mám mobil Lenovo P70 a omylem jsem si smazala nějaké fotky. Jde je opět najít? Díky za radu .

 84. Dobrý den,jak z tel Lenovo A1000m přendat fotky na počítač přes USB kabel? Prosím krok za krokem,moc děkuji zdenka

 85. Dobrý den.
  Mám tel. Mi A2 Lite. Nevím, jak mám stáhnout fotky a videa do PC přes USB. Jsem laik kdyby jste mohli krok za krokem mockrát Vám děkuji Mirek.

 86. Mám notbook asus a fotoaparát Sony a potřebuji s fotáku stáhnout snímky už jsem zkoušel pamnětovou kartu a pořád to nejde co s tím ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *