Zkuste si práci bytového architekta

Práce architekta, který vybavuje vaše domovy nábytkem a veškerým okolním příslušenstvím není žádná procházka růžovým sadem. Vše musí být vyměřené ze všech úhlů, vše musí zapadat a sedět podle představ zákazníka, co když ale konečný výsledek bude vypadat jinak, než jste si plánovali?


Abyste nemuseli to, že po nakoupení nábytku a přestavbě bytu kvůli tomu, že to nějak do sebe všechno nepasuje tak, jak jste si představovali na začátke, celá vaše práce začne znovu od začátku, můžete si vyzkoušet celé uspořádání interiéru nejdřív nasimulovat. Tentokrát se podíváme na program, který se vám hodí, pokud si chcete jen zkusit jak se pracuje bytovým architektům, nebo si můžete přímo sami navrhnout a vylepšit pokoj, nebo i celý dům. Pracovat na návrhu vašeho místa snů můžete jednoduše v programu Room Arranger, kde si můžete celou přestavbu a vylepšení vašeho bydliště prohlédnout a když se vám výsledek nebude líbit, jednoduše smažete virtuální nábytek a zkusíte to znovu.

Program slouží k navržení pokojů, domů, nebo dokonce zahrady, či dětského hřiště, jedná se o opravdu propracovaný program s velkým množstvím využití. Program je volně distribuován a můžete si jej stáhnout zdarma. S programem se pracuje poměrně jednoduše, jde jen o to prokousat se začátky, jako ostatně u každého průměrného programu, kde je více než jedno tlačítko.

Program bez problémů spustíte na operačních systémech Windows 98, ME, NT, XP,Vista, 7. Na Linuxu a Macu se rozběhne s použitím emulátorů (jako je třeba Wine).

Jelikož se jedná o vykreslení míst, nesmí chybět ani věci, ale jelikož co věc to originál a autoři opravdu nemohou do programu nahrát miliony věcí všech možných barev a velikostí je nutné to nějak šikovně vyřešit. Jednou z možností je zapojit představivost, a prostě si představovat, že někde něco je.. A nebo, což je lepší, využít toho, že program nabízí možnost, že si můžete, jakékoli předměty, které postrádáte domalovat. Nebojte se a zkuste to, opravdu velice jednoduchým způsobem lze vytvořit povedené věci.

Jistě některé z vás potěší možnost, si své projekty prohlížet i ve 3D. To sice lze, ale jen se stažením VRLM prohlížeče, například Vivaty Player, který je zcela zdarma. Nicméně tým pracuje na vlastním 3D prohlížeči, takže je možné, že brzy bude k dispozici.

Veškeré další informace naleznete: http://www.roomarranger.com

Pokud už máte interiér navržen, určitě také nepřehlédněte tento návod k tomu, jak vybrat křeslo do obývacího pokoje, který připravil náš tým.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *